Varstvo okolja in komunala Velenje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Varstvo okolja in komunala Velenje

Forum študentov varstva okolja in komunale Velenje

Zbogom in hvala za vse ribe! Vsa vprašanja naslovite administratorju na naslov: admin_forum@mailinator.com

You are not connected. Please login or register

druženje

+4
Damjana
alenka
karmen
mare
8 posters

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 2]

1druženje Empty druženje 19/6/2010, 23:16

mare

mare
Admin

je kdo ki pogreša šolo? Laughing

v glavnem, zanima ali kako daleč je ideja o izvedbi piknika, izleta...karkoli na to temo.

bomo speljali?

https://komunala.forumsl.net

2druženje Empty Re: druženje 21/6/2010, 00:38

karmen

karmen

..ma neki bomo organizirali..šole ravno ne pogrešam...ampak sošolce in sošolke pa..pa Bavario 0,0 [You must be registered and logged in to see this image.]

3druženje Empty Re: druženje 22/6/2010, 18:09

alenka

alenka

Hojla,
sošolke in sošolce pogrešam, pa bavario 0,0 tudi pogrešam, [You must be registered and logged in to see this image.] ŠOLE PA NE !! [You must be registered and logged in to see this image.]
Jaz sem za to,da se dobimo še pred dopusti, če drugače ne - pa na pijači.
LP
Alenka

4druženje Empty Re: druženje 22/6/2010, 20:05

karmen

karmen

..uhhh..bi lahko skup kje navijali za "tele naše fante" Smile ..kaj rečeš Alenka Wink??? [You must be registered and logged in to see this image.]

5druženje Empty Re: druženje 22/6/2010, 20:12

alenka

alenka

Karmen, ideja ni slaba ampak na žalost tekme ne bom mogla spremljat..
ŠMRK, ŠMRK [You must be registered and logged in to see this image.]
Pijača še vedno velja ali pa izlet !?

lp
Alenka

6druženje Empty Re: druženje 22/6/2010, 20:15

mare

mare
Admin

gol, gol, gol...

...bom danes navijal doma.


če boste kje navijal družno, dajte še kako bavario več spiti tudi na moje zdravje.

sem pa bolj za kako skupno hribolazenje v bližnji prihodnjosti. izbiro destinacije bi pa prepustil lokalnim strokovnjakom.

https://komunala.forumsl.net

7druženje Empty Re: druženje 22/6/2010, 21:56

karmen

karmen

..ajde ideje..kam bi šli???' na mojih koncih aktualna Uršlja gora in Kope z Ribniškim Pohorjem..na teh koncih mam jst že stalni naslov..al pa kak Smrekovec, Sleme...
..ideje, ideje.....

8druženje Empty Re: druženje 22/6/2010, 23:14

karmen

karmen

..evo..sem skoraj tk "zagnana" kot pri učenju...aktualen termin za druženje je 4 julij....( dan borca )...destinacija.....Ribniško Pohorje..hoje cca 1,5 h v eno smer ( seveda se je potem treba še vrnit )..po pretežno ravnem travnatem terenu, tako, da se nam lahhko pridruži tudi kakšen podmladek...več inforamcij sledi naknadno.... [You must be registered and logged in to see this image.] ste za?????

9druženje Empty Re: druženje 22/6/2010, 23:19

mare

mare
Admin

tole pa sploh ni tak švoh.

vsi zainteresinrani naj hitro pogleda/mo svoj/e notese, koledarje, mobitele, blackberrye, netbooke, laptope.....in sporočijo morebitno udeležbo.

https://komunala.forumsl.net

10druženje Empty Re: druženje 23/6/2010, 00:12

Damjana



Jaz se vam z veseljem pridružim. [You must be registered and logged in to see this image.]
Si moram sicer urediti varstvo za ta malega (upam da bo mogoče), potrdim udeležbo v prihodnjih dneh...

11druženje Empty Re: druženje 23/6/2010, 02:00

alenka

alenka

jaz sem ZA [You must be registered and logged in to see this image.]

12druženje Empty Re: druženje 23/6/2010, 20:13

karmen

karmen

..Mare..mogče bi blo fajn, da bi ostale sošolce obvestili preko maila ( ti vse imaš )..ker jih je najbrž veliko dalo tale naš forum v arhiv do oktobra..

13druženje Empty Re: druženje 23/6/2010, 20:18

mare

mare
Admin

karmen je napisal/a:..Mare..mogče bi blo fajn, da bi ostale sošolce obvestili preko maila ( ti vse imaš )..ker jih je najbrž veliko dalo tale naš forum v arhiv do oktobra..


rečeno...storjeno

https://komunala.forumsl.net

14druženje Empty Re: druženje 23/6/2010, 20:52

kostdsl

kostdsl

ojla.
super fajn ideja ampak jst sem od zdajle 24.06.2010 pa do 7.7.2010 na dopustu. pol pa sem tu. in bi se z veseljen udeležila hitrega dimaničnega pohoda z 0,1 % veselega osvežilnega napitka.

tak da od takrat dalje lahko prej pa žal ne gre.

vas pa pogrešam!!!!!

lep pozdrav vsem [You must be registered and logged in to see this image.]

15druženje Empty Pozdrav 24/6/2010, 21:37

jeso



Najprej vsem lep pozdrav iz Nemčije [You must be registered and logged in to see this image.] sem končno prišel do neta v naši mali vojni in tej gužvi.(mamo adm.pavzo za nekaj ur)
Dober predlog,se bom z veseljem udeležil,se slišimo za podrobnosti.
LP,Ješo [You must be registered and logged in to see this image.]

16druženje Empty Re: druženje 27/6/2010, 21:10

karmen

karmen

..no..koker vidim, se nas bo enih par najbolj "zagriženih" nabralo [You must be registered and logged in to see this image.] ...kdaj bi vam pasalo, da se dobimo v SG-ju?... [You must be registered and logged in to see this image.]

17druženje Empty Re: druženje 28/6/2010, 18:19

alenka

alenka

Hojla,
Glede na to,da je mal vroče in pravijo rana ura - zlata ura okrog 8 zjutraj !?

lp
Alenka

18druženje Empty Re: druženje 30/6/2010, 20:14

mare

mare
Admin

takle je...Neutral

bolj kot se bliža dan D, bolj tekoče naš "tavečji" serje in moj nahrbtnik ni dovolj velik za vse potrebne plenice. hkrati pa glede na pestrost situacije doma, je moja prisotnost skoraj nuja.

upam da, moj izostanek ne bo povod za preložitev ali celo prekinitev misije, kajti želim vam prijeten vzpon in na vrhu čim hladnejšega...

[You must be registered and logged in to see this link.]

https://komunala.forumsl.net

19druženje Empty Re: druženje 1/7/2010, 18:51

karmen

karmen

..ma vsega se ne da planirat naprej..še manj pa "sranja" Smile....kako kaže situacija pri ostalih navdušencih..še vedno za.... [You must be registered and logged in to see this image.]

20druženje Empty Re: druženje 2/7/2010, 01:57

Damjana



Karmen potrjujem svojo udeležbo....
Se vidimo v nedeljo polni energije ...[You must be registered and logged in to see this image.]

21druženje Empty Re: druženje 2/7/2010, 22:25

karmen

karmen

..torej..Alenka in Damjana..jutri ob osmih zjutraj pred Mercator centrom v SG-ju...vreme bo bo...dobra volja pa tudi... Smile

22druženje Empty Re: druženje 2/7/2010, 23:32

mare

mare
Admin

vsaj ženski del bo dostojno zastopan v ekspidiciji.


SREČNO!!!

p.s.
upam da sledi slikovno poročilo.

https://komunala.forumsl.net

23druženje Empty Re: druženje 2/7/2010, 23:45

Damjana



[quote="karmen"]..torej..Alenka in Damjana..jutri ob osmih zjutraj pred Mercator centrom v SG-ju...vreme bo bo...dobra volja pa tudi... Smile[/quote

Napovedi so dobre, [You must be registered and logged in to see this image.] .Upam da se nam pridruži še kakšen sošolec ali sošolka.

24druženje Empty Re: druženje 4/7/2010, 07:00

mare

mare
Admin

POROČILO Question Question

https://komunala.forumsl.net

25druženje Empty Re: druženje 4/7/2010, 18:43

karmen

karmen

..vse udeleženke sporočamo [You must be registered and logged in to see this image.] , da smo prvo "hribovsko druženje" preživele [You must be registered and logged in to see this image.] ...vsega je bilo.....prva vožnja z avtomatikom. [You must be registered and logged in to see this image.] ...prijetno sveže ozračje..dobra družba na poti..še boljše borovničke ( seveda v tekočem stanju) [You must be registered and logged in to see this image.] ...rahel dež.....in na koncu dobra hrana in kava..kaj še človek hoče več [You must be registered and logged in to see this image.] ...no morda samo to..da se naslednjega druženja udeleži še kakšen pogumnež...

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 2]

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu