Varstvo okolja in komunala Velenje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Varstvo okolja in komunala Velenje

Forum študentov varstva okolja in komunale Velenje

Zbogom in hvala za vse ribe! Vsa vprašanja naslovite administratorju na naslov: admin_forum@mailinator.com

You are not connected. Please login or register

Spoznavni....

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Spoznavni.... Empty Spoznavni.... 5/11/2009, 00:32

mare

mare
Admin

ali tudi tebi prinese prinese vsak težko pričakovani odmor rahel cmok v grlu s čvekom s sošolcem, ki sploh ne poznaš njegovega imena?

Si tudi ti mnenja, da bi lahko to odpravili s kakim pirom ali non-alkom pirom (za šoferje) kak večer. Tako po predavanjih na hitro, ker vem da vsakemu mudi domov k partneju, ljubi-ci/mcu, kjigam.....?



Nazadnje urejal/a mare 3/12/2009, 22:28; skupaj popravljeno 1 krat

https://komunala.forumsl.net

2Spoznavni.... Empty Re: Spoznavni.... 5/11/2009, 01:15

kajaa

kajaa

mare je napisal/a:ali tudi tebi prinese prinese vsak težko pričakovani odmor rahel cmok v grlu s čvekom s sošolcem, ki sploh ne poznaš njegovega imena?

Si tudi ti mnenja, da bi lahko to odpravili s kakim pirom ali non-alkom pirom (za šoferje) kak večer. Tako po predavanjih na hitro, ker vem da vsakemu mudi domov k partneju, ljubi-ci/mcu, kjigam.....?

oooo kak lepo še sreča da se mi ne mudi več domov k svojmu k ga ni večSmile .... jst sm za pir Smile .... upam da bo še kdo Smile

3Spoznavni.... Empty ... 5/11/2009, 09:10

mare

mare
Admin

Led je prebit.

Me veseli da sem vas spoznal.

[You must be registered and logged in to see this link.] pa podeljujem častno mesto

[You must be registered and logged in to see this image.]


@kajaa
prehitro spuščaš tale zanimiva predavanja in si tako ostala žejna Wink

https://komunala.forumsl.net

4Spoznavni.... Empty Re: Spoznavni.... 5/11/2009, 10:03

pero

pero

led je bil danes prebit

zdaj pa predlagam, da se zmenimo za kakšen spoznavni piknik ali kaj podobnega Smile

5Spoznavni.... Empty Re: Spoznavni.... 5/11/2009, 22:00

kajaa

kajaa

mare je napisal/a:Led je prebit.

Me veseli da sem vas spoznal.

[You must be registered and logged in to see this link.] pa podeljujem častno mesto

[You must be registered and logged in to see this image.]


@kajaa
prehitro spuščaš tale zanimiva predavanja in si tako ostala žejna Wink



hehehe če je pa omladička tk dovgocajtna:)Smile.... lepši mi je kapučin Very Happy

6Spoznavni.... Empty Re: Spoznavni.... 7/11/2009, 04:58

Damjana



pero je napisal/a:led je bil danes prebit

zdaj pa predlagam, da se zmenimo za kakšen spoznavni piknik ali kaj podobnega Smile

Ja ni slaba ideja,samo je malo premrzlo za pitnik,morda spomladi,ko bo topleje proslavimo proslavimo uspešno opravljen 1. letnik('Wink') Wink Wink Wink

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu